Wykryliśmy, że korzystasz z przestarzałej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer.

Strona może działać niepoprawnie.


Zalecamy pobranie i zainstalowanie nowej przeglądarki np. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, albo innej kompatybilnej z nowoczesnymi standardami tworzenia sieci WWW.


Kliknutím na jednu z nasledujúcich ikon, aby ste mohli prejsť do strany pobierania nových prehliadačov.

Pobieranie przeglądarki odbywa się na stronie producenta i jest bezpieczne i darmowe.


Vrátenie a výmena tovaru

Snažíme sa, aby fotografie v našom obchode boli čo najbližšie k farbám a vzhľadu výrobkov, ktoré ponúkame. Aj keď sme v popise výrobku uviedli miery pre každú veľkosť, je možné, že model, ktorý dostanete, vám nebude vyhovovať alebo nemusí vyhovovať z iných dôvodov. Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu. Obe riešenia sa dajú ľahko implementovať. Pozývame vás, aby ste si prečítali pravidlá.

Vrátenie tovaru

Tovar zakúpený v našom obchode je možné vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa prijatia zásielky

Ako môžem výrobok vrátiť?
Zásielku môžete vrátiť dvoma spôsobmi – klasicky poslať späť poštou na vlastné náklady alebo použiť odberné/výdajné miesto spoločnosti PACKETA.


Ak chcete tovar vrátiť cez miesto vrátenia (1,99€), musíte zabaliť vrátené výrobky spolu s vypísaným dokladom o vrátení (Formulár výmeny/vrátenia) a doručiť balík na jedno z odberných/výdajných miest spoločnosti PACKETA (bývala Zasielkovňa).
Miesta vrátenia nájdete na: widget.packeta.com

Náklady na zaslanie zásielky späť vo výške 1,99€ sa odpočítajú od sumy, ktorá vám bude vrátená.


Operátor v mieste vrátenia vás požiada o zadanie spiatočného kódu - 91868896. Spiatočný kód musí byť uvedený na zásielke napísaním, nalepením, alebo odovzdaný osobe, ktorá zásielku prijíma na odbernom mieste PACKETA. Pri odosielaní zásielky späť nie je potrebné vypisovať adresu vrátenia, nemusíte ju riešiť – prevádzkovateľ – operátor v mieste vrátenia to urobí za vás.

Ako môžem vymeniť výrobok ?


Ako môžem vymeniť produkt?
Ak chcete výrobok vymeniť za inú veľkosť alebo model, kontaktujte nás e-mailom info@mdr24.sk alebo telefonicky na čísle 233 221 220 a rezervujte si požadovaný výrobok.
Zásielku môžete vrátiť dvoma spôsobmi – klasicky poslať späť poštou na vlastné náklady alebo použiť odberné/výdajné miesto spoločnosti PACKETA (bývala Zasielkovňa).

Ak chcete tovar vrátiť cez miesto vrátenia, musíte zabaliť vrátené výrobky spolu s vypísaným dokladm o vrátení (Formulár výmeny/vrátenia) a doručiť balík na jedno z miest vrátenia spoločnosti PACKETA.
Miesta vrátenia nájdete na: widget.packeta.com

Prevádzkovateľ na mieste vrátenia spoločnosti PACKETA vás požiada o zadanie spiatočného kódu 91868896, ktorý musí byť umiestnený na zásielke napísaním, nalepením alebo odovzdaný osobe prijímajúcej balík. Pri odosielaní zásielky späť, nemusíte riešiť adresu prijímateľa – prevádzkovateľ – operátor to urobí za vás.

Náklady na zaslanie balíka s vymeneným tovarom sú 1,99 € pri platbe bankovým prevodom alebo 3,99 € pri platbe na dobierku.

Ak vymeníte výrobok za lacnejší, vrátime vám rozdiel po výpočte dodacej ceny do 7 dni. Ak je náhradný výrobok drahší, zaplatíte rozdiel bankovým prevodom alebo dobierkou pri doručení.

 

Čomu by ste  mali venovať pozornosť?

Vrátený tovar musí byť v rovnakom stave, v akom bol dodaný. Nesmie niesť stopy použitia (vôňa parfumu, škvrny, make-up, stopy prania). Tovar musí byť nepoškodený, nenosený a musí mať všetky požadované štítky a visačky.

Čo sa nedá vrátiť?

Nohavičky a pančuchy sú klasifikované ako osobná spodná bielizeň a nie sú vratné zo zdravotných a hygienických dôvodov.

Sťažnosti

Predávame nový tovar bez vád. Reklamácie chybného tovaru je možné podať do dvoch rokov od dátumu nákupu.

Náš tovar je veľmi kvalitný a je veľmi zriedkavé, aby bol výrobok chybný. To sa však môže stať. Aby sa predišlo týmto zriedkavým prípadom, každá položka je pred odoslaním starostlivo skontrolovaná. Ak dostanete chybný produkt, informujte nás na linke zákazníckej podpory na čísle +421 233 221 220 alebo zaslaním e-mailu info@mdr24.sk.

Reklamácia sa posúdi len na základe vyplneného a podpísaného formulára sťažnosti do 14 dní. Formulár si môžete stiahnuť  TU>>

Ak bude vaša sťažnosť prijatá, pošleme vám nový výrobok do 14 dní alebo okamžite vrátime kúpnu cenu a prepravné náklady na vami poskytnuté číslo bankového účtu. Sťažnosti je možné riešiť mimosúdne.

Náš obchod je ideálnym miestom pre všetky ženy s plnšími tvarmi, ktoré hľadajú oblečenie vo veľkostiach plus-size  od 42 do 64. Tieto ponuky dokonale zvýrazňujú výhody ženskej postavy a pomáhajú skryť všetky nedokonalosti, ktoré môžu byť príčinou komplexov. Je to vďaka širokej škále modelov pre každú príležitosť – šaty, blúzky, tuniky, nohavice, ako aj širokej škále spodnej bielizne, kabeliek a doplnkov. Ponúkané návrhy dokazujú, že nie je potrebné slepo sledovať módu a vytvárať štýlové oblečenie, ktoré si každý všimne. Dámske oblečenie v našom obchode určite splní všetky očakávania a potreby moderných žien, ktoré chcú doplniť svoj šatník nielen pre každú príležitosť, ale aj pre každú ročnú dobu.

<> <>