Ładowanie

MDR24 je internetový obchod s XXL dámskym oblečením, ponúka veľkosti 46-64. Predajňu sme založili v Poľsku v roku 2013 a pre obľúbenosť a veľký záujem zákazníkov zo Slovenska sme sa rozhodli vytvoriť slovenskú verziu obchodu. Pre uľahčenie online nakupovania našim zákazníkom zo Slovenska sme v roku 2021 otvorili MDR24.sk. V našom internetovom obchode nájdete tisíce dámskeho oblečenia, spodnej bielizne a XXL doplnkov od najlepších poľských výrobcov, ktoré sa vyznačujú najväčšou pozornosťou k detailu a vysokou kvalitou šitia.

VYSOKO KVALITNÉ PRODUKTY

Nami ponúkané produkty sú šité v Poľsku. Spolupracujeme s poľskými krajčírmi, vďaka čomu vieme zabezpečiť vysokú kvalitu oblečenia a doplnkov.

RÝCHLE DODANIE TOVARU

Garantujeme rýchle dodanie a prijateľné ceny dopravy. Objednávky potvrdené v pracovné dni do 14:00 odosielame v ten istý deň. Všetky objednávky z Poľska zasielame Slovenskou poštou alebo 123 kuriérom a cena doručenia na odberné miesto je zdarma. Objednávky zasielame aj na dobierku.

VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU

Ak chcete tovar vrátiť, zašlite ho späť na adresu predajne uvedenú v spodnej časti stránky kuriérom alebo poštou podľa vlastného výberu. Peniaze vrátime najneskôr do 14 dní od prijatia zásielky. A ak si želáte zmeniť produkt na inú veľkosť alebo model, môžete nás kontaktovať e-mailom (info@mdr24.sk) alebo telefonicky (+421 233 221 220) a vybraný tovar si rezervovať.

Hovoríme po slovensky

Vieme, že naši zákazníci nás radi kontaktujú telefonicky – poradíme im, akú veľkosť si vybrať a pomôžeme im s doručením a vrátením. Naši slovensky hovoriaci konzultanti sú vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 233 221 220. Horúca linka je otvorená od pondelka do piatku od 9:00 do 17:00. Môžete nás kontaktovať aj e-mailom poštou: info@mdr24.sk.

POZITÍVNE NÁZORY

Pozývame vás aj na návštevu nášho facebookového účtu: facebook.com/mdr24.sk. Tu vás informujeme o nových produktoch, zľavách a výpredajoch.

A ak chcete poznať názory a názory ostatných zákazníkov na náš obchod, navštívte náš poľský facebookový profil, ktorý funguje od roku 2013. Za tento čas sme nazbierali takmer 100 000 fanúšikov a tony komentárov.